Середа, 17.01.2018, 08:13
Міні-чат
Статистика
Статистика сайта как на CSSOMSK.RU



Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Гості сайта Користувачі

CY-PR.com

Користувачі онлайн:


Управління освіти
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Форма входу
Логін:
Пароль:
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Афоризми
Друзі сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Грудень » 7 » Конкурс "Учитель року - 2018"
07:12
Конкурс "Учитель року - 2018"

8 грудня на базі Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 проведено відбірковий етап  районного туру  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», в якому взяли участь 34  педагоги  із 23 закладів освіти Дунаєвеччини. Кожен учасник пройшов конкурсні випробування: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота»,   «Методичний практикум». До участі у фінальному етапі запрошуються конкурсанти, що набрали найбільшу кількіть балів.

Номінація «Українська мова та література»

1. Шевчук Тетяна Олегівна (Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Дунаєвецької міської ради).

2. Шевернога Маргарита Володимирівна (Рахнівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ» Дунаєвецької міської ради).

3. Прожонко Тетяна Василівна (Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецької селищної ради).

4. Стельмах Майя Михайлівна ( Міцівецька ЗОШ І-ІІ ст. Дунаєвецької селищної ради).

5 Загороднюк Ольга Іванівна (Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум» Маківської сільської ради).

Номінація «Фізична культура»

1. Лабутенко Анатолій Миколайович (Ганнівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ» Дунаєвецької міської ради).

2. Андрієнко Андрій Миколайович (Чаньківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради).

3. Вермінський Віктор Володимирович (НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ» Дунаєвецької селищної ради).

4. Лавський Володимир Васильович (НВК «Підлісномукарівська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ» Дунаєвецької селищної ради).

5.Жураковський  Анатолій Анатолійович (Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум» Маківської сільської ради).

Номінація «Німецька мова»

1. Охновська Тетяна Володимирівна (Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецької міської ради).

2. Будіш  Аліна Сергіївна (Миньковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецької міської ради).

3. Міхайлик  Валентина Володимирівна (Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецької міської ради).

4. Саєнко Алла Феофанівна (Великокужелівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ» Дунаєвецької міської ради).

5. Боднар Лариса Анатоліївна (Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум» Маківської сільської ради).

Номінація «Фізика»

1. Годлевська Інна Михайлівна (Іванковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Дунаєвецької міської ради.

2. Швець Ольга Володимирівна (Нестеровецька ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецької міської ради).

3. Дацко Віктор Володимирович (НВК «Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ» Дунаєвецької селищної ради).

4. Гніздовська Надія Миколаївна (Балинська ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецької районної ради).

5. Машталер Леонід Леонідович (Шатавський НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум»).

        Зичимо перемоги у фінальному етапі.



Категорія: Керівникам шкіл | Переглядів: 308 | Додав: dunrmk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
%